Teslimat Süresi:

Aksi belirtilmedikçe firmamızdan kargo çıkışları Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri gerçekleşir. Tatil, bayram vs gibi yoğun zamanlarda bu süreç uzayabilir. Cuma günü 12:00’den sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Teslimat saatleri iş günleri 09.00 – 18.00 arasındadır. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Bu hususlar standart gönderiler için geçerlidir. Haftanın belirli günleri teslimat yapılan alanlar ve adres teslim dışı alanlar hakkında bilgi almak için Yurtiçi Kargo’nun İnternet sitesini (www.yurticikargo.com) ziyaret edebilirsiniz.

Hızlı Kurye Seçeneği:

Eğer siparişiniz için kargo beklemek istemezseniz Pazartesi,Çarşamba ve Cuma gün içinde ayarlayacağımız moto kurye seçeneği ile siparişinizi gün içinde teslim alabilirsiniz. Hızlı kurye seçeneği sadece İstanbul için geçerli olup fiyatlandırma bölgeden bölgeye farklılık göstermektedir. Hızlı Kurye ile teslim seçenekleri alıcı ödemeli olup adreste nakit olarak müşteri tarafından ödenecektir. Lütfen hızlı kurye ile ilgili bilgi almak için siparişinizden önce bizimle +90 541 484 60 40 nolu telefondan Whatsapp üzerinden iletişime geçin. Motokürye seçeneği ile ürünleri teslim alan müşterilerimize 20 TL olarak sipariş sonunda çekilen kargo ücreti iade edilecektir.

Sipariş Takibi:

Gönderiniz gerçekleştiğinde size email yolu ile kargo takip numarası gönderilecektir. Aşağıda belirtilen linke takip numaranızı girerek siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.

http://www.yurticikargo.com/bilgi-servisleri/sayfalar/kargom-nerede.aspx

Teslimat ücreti:

Yurt dışı gönderilerinde ödeme alıcıya aittir. Kargo ücreti gönderinin yapılacağı ülkeye göre hesaplanacaktır. Tüm yurtdışı gönderileri DHL aracılığı ile yapılacaktır.

Teslimat ile ilgili dikkat edilmesi gereken konular:

Teslimat sırasında adreste bulunmuyorsam ne olacak?

Adreste bulunmadığınız takdirde kargonuz “teslim edilmedi” olarak işaretlenir ve geri döner. Kargo şirketi ile irtibata geçerek gelecekleri saat hakkında ön bilgi alarak, paketinizin sizin icin uygun bir saatte teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Eğer kargo şirketi tarafından size ulaşılamazsa sisteme adrese not bırakıldı olarak işaretlenecektir ve siparişinizi adresinize en yakın Yurtiçi Kargo şubenizden almanız gerekecektir. Siparişiniz size ulaşamayıp depomuzu geri dönerse tekrar gönderimin alıcı ödemeli olacağını hatırlatmak isteriz.

Teslimat sırasında nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi teslim alırken kargo paketinizde hasar (yırtık, ezilme, ıslanma, vb.) olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Hasar tespiti durumunda, oluşan hasar ürüne zarar vermiş veya hasar nedeniyle faturadaki ürün ile içerik eşleşmiyor ise kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmaniz gerekmektedir.

Tutanak, oluşan hasarın siz kaynaklı olmadığını belirttiği icin değişim veya iade işleminizi kolaylaştıracaktır. Tutanak sonucunda yeni ürün en kısa sürede adresinize gönderilecektir.

Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik veya hasarlı ürün bildirimleri, tutanak olmadığı için incelemeye tabi tutulur. İnceleme sonuca göre kabul edilebilir veya reddedilebilir.

Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

info@mancofficial.com email adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Yurtdışı teslimat hakkında:

Bütün yurtdışı teslimatları aksi istenmedikçe DHL ile yapılır. Teslimat sürelerini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

https://www.dhl.com.tr/exp-tr/express/export_services.html

Yurtdışı gönderilerinizi size yollayacağımız takip numarasıyla aşağıdaki linkten kontrol edebilirsiniz.

https://www.dhl.com.tr/exp-en/express/tracking.html

ÖNEMLİ NOT: Alışveriş yaptığınız takdirde ülkenizin gümrük kurallarını bilmeniz gerekmektedir. MANC olarak ülkenizle alakalı gümrük kurallarını önleyemeyiz ve oluşacak gümrük vergisini tahmin edemeyiz. Bütün gümrük işlemleri satın alan kişi tarafından karşılanmalıdır. Bütün teslimat süreleri DHL’e ve ülkenize giriş yaptığında yerel kargoya bağlıdır ve değişiklik gösterebilir. Bu süreç tahmin edilen süreden daha uzun veya kısa olabilir ve bu durumdan MANC sorumlu tutulamaz.

 

 

Start typing and press Enter to search

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.