j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Search

İade & İptal Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde iade etme veya değiştirme hakkına sahipsiniz. İade veya değişim talebiniz onaylandıktan sonra ürünler faturası, orjinal kutusu, ambalajlı, ve bütün standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olarak 5 gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir.

Not: Açıklama kutusunda iade kabul edilmemektedir yazan taşlı kemer serisi, taşların hassasiyetinden dolayı iade edilemez.

İade İşlemi:

İade talebinde bulunmak için teslimat tarihi itibariyle 14 gününüz bulunmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünleri tarafımıza göndermeden önce e-posta yolu ile iade talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. İade talebinin onay bilgisi e-posta yolu ile size iletildiğinde ürünün gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünleri orjinal kutusu, ambalajı , bütün standart aksesuarları, ve faturası ile birlikte eksiksiz olarak onay tarihi itibaren 5 gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir. Bütün iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.

İade Şartları:

*Kullanılmış, orjinalliğini kaybetmiş ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle iade işlemi yapılmamaktadır.

* Kullanım kaynaklı hasar görmüş (yırtılmış, kalıpta deformasyon oluşmuş, kopmuş, vb.) ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

*İade kargoları firmamız tarafından karşılanmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürünü istediğiniz bir kargo şirketi aracılığıyla gönderici ödemeli olarak bize gönderebilirsiniz.

*Yasal düzenlemeler gereği tüm siparişler sevk irşaliyesi, ve fatura ile kargolanır. İade işlemlerinde size gönderilen orjinal dokümanların bulunduğundan emin olunuz. Faturası olmayan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.

*Lütfen iade etmek istediğiniz ürünü;

MANC

Caddebostan mahallesi Bagdat caddesi Eren apt no:325 kat:4 daire:6 kadikoy/istanbul adresine gönderiniz.

Değişim İşlemi:

Satın almış olduğunuz ürünü aynı modelin başka bir beden veya rengi ile değiştirmek istiyorsanız; gönderiyi gercekleştirmeden önce e-posta yolu ile değişim talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Değişim talebinde bulunmak için teslimat tarihi itibariyle 14 gününüz bulunmaktadır. Değiştirmek istediğiniz ürünün orjinal kutusu, ambalajı, etiketi, bütün standart aksesuarları, ve faturası ile birlikte eksiksiz olarak değişim onay tarihinden itibaren 5 gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir.

Değişim Şartları:

*Değişim işlemi bir kereye mahsus olarak yapılır. İkinci defa değişim yapılamaz ve ürünler ancak iade edilebilir.

*Kullanılmış, orjinalligini kaybetmiş  ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle değişim işlemi yapılmamaktadır.

*Değişim işlemi için gönderiyi Yurtiçi Kargo aracılığı ile yaptığınız zaman kargo ücretsizdir. Diğer kargo firmaları aracılığıyla gercekleşmesi takdirinde ödeme gönderen tarafa aittir; karşı ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir.

*İstediğiniz beden ya da renk tükenmiş ise, söz konusu ürünün tutarı tarafınıza iade edilecektir.

*Ürünü başka bir model ile değiştirmek istiyorsanız, ürünü iade etmeniz ve yerine talep ettiğiniz ürün için yeni bir sipariş oluşturmanız gerekmektedir.

*Yasal düzenlemeler gereği tüm siparişler sevk irsaliyesi, ve fatura ile kargolanır. İade işlemlerinde size gönderilen orjinal dokumanların bulunduğundan emin olunuz.Faturası olmayan ürünlerde değişim işlemi yapılmamaktadır.

Sipariş iptal işlemi:

Siparişinizi kargoya verilmeden önce iptal etmeniz gerekmektedir. Bunun için info@mancofficial.com adresine e-posta göndermeniz yeterli olacaktır.

ULUSLARARASI SİPARİŞLER

Ne yazık ki uluslararası siparişlerinizde gümrük sebeplerinden ötürü iade kabul etmiyoruz. Lütfen siparişinizi sayfayı detaylı okuyup veriniz.