DEĞİŞİM

 • Değişim işlemi bir kereye mahsus olarak yapılır. İkinci defa değişim yapılamaz ve ürünler ancak iade edilebilir. Eğer değişim yapılmak isteniyorsa kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanmalıdır.
 • Değişim kargoları firmamız tarafından karşılanmamaktadır. Değişim yapmak istediğiniz ürünü istediğiniz bir kargo şirketi aracılığıyla gönderici ödemeli olarak bize gönderebilirsiniz.
 • Kullanılmış, orjinalligini kaybetmiş  ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle değişim işlemi yapılmamaktadır.
 • İstediğiniz beden ya da renk tükenmiş ise, söz konusu ürünün tutarı tarafınıza iade edilecektir.
 • Ürünü başka bir model ile değiştirmek istiyorsanız, ürünü iade etmeniz ve yerine talep ettiğiniz ürün için yeni bir sipariş oluşturmanız gerekmektedir.
 • Yasal düzenlemeler gereği tüm siparişler sevk irsaliyesi, ve fatura ile kargolanır. İade işlemlerinde size gönderilen orjinal dokumanların bulunduğundan emin olunuz.Faturası olmayan ürünlerde değişim işlemi yapılmamaktadır.

Satın almış olduğunuz ürünü aynı modelin başka bir beden veya rengi ile değiştirmek istiyorsanız; gönderiyi gerçekleştirmeden önce e-posta yolu ile değişim talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Değişim talebinde bulunmak için teslimat tarihi itibariyle 14 gününüz bulunmaktadır. Değiştirmek istediğiniz ürünün orjinal kutusu, ambalajı, etiketi, bütün standart aksesuarları, ve faturası ile birlikte eksiksiz olarak değişim onay tarihinden itibaren 5 gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir.

İADE

 • İndirim ürünlerinde iade kabul edilmemektedir. Yalnızca değişim yapılabilir.
 • Kullanılmış, orjinalliğini kaybetmiş ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle iade işlemi yapılmamaktadır.
 • Kullanım kaynaklı hasar görmüş (yırtılmış, kalıpta deformasyon oluşmuş, kopmuş, vb.) ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • İade kargoları firmamız tarafından karşılanmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürünü istediğiniz bir kargo şirketi aracılığıyla gönderici ödemeli olarak bize gönderebilirsiniz.
 • Yasal düzenlemeler gereği tüm siparişler sevk irsaliyesi, ve fatura ile kargolanır. İade işlemlerinde size gönderilen orjinal dokümanların bulunduğundan emin olunuz. Faturası olmayan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.
 • Lütfen iade etmek istediğiniz ürünü aşağıdaki adrese gönderici ödemeli olarak gönderiniz;

MANC Göztepe mah. Bağdat cad. Arzu apt No 197 Kat:3 Daire: 14  Kadiköy İstanbul

İade etmek istediğiniz ürünü kargoya vermeden önce e-posta ile bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Lütfen ürünü kargoya verdiğinizde bizimle kargo takip no paylaşınız.

• İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir:

o Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.

o Ürün iade şartlarına uygunsa 2-10 iş günü içerisinde iade süreci tamamlanır.

o Bankanıza bağlı olarak 3 ile 5 iş günü içersinde hesabınıza aktarımı sağlanır.

o Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde iade etme veya değiştirme hakkına sahipsiniz. İade veya değişim talebiniz onaylandıktan sonra ürünler faturası, orjinal kutusu, ambalajlı, ve bütün standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olarak 5 gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir.

 

ONLINE SİPARİŞLER İÇİN DEĞİŞİM / İADE KABUL KOŞULLARI

 

Öncelikle siparişiniz için teşekkür ederiz. Yurtiçinden alınan online siparişlerinize ilişkin değişim ve iade talepleriniz, ürünlerin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içinde MANC’in iletişim sayfasında bulunan resmi adresine ulaştırılması durumunda kabul edilir.

Hatalı veya ayıplı olduğunu düşündüğünüz ürünler için ise kargonun tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 2 gün içerisinde MANC’a yazılı bildirimde bulunulması gerekmektedir.

Değişim ve İadelere ilişkin taleplerinizi aşağıdaki ‘Bildirim Oluştur’ kutucuklarından, ya da hello@mancofficial.com a bir mail göndererek bize iletebilirsiniz.

İade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürünlere ilişkin kargoların, ürünler MANC’a ulaşana kadar sizin sorumluluğunuzda olduğunu hatırlatmak isteriz. İade veya değişimi talep edilen ürünler, gönderildiği şekilde, ayıpsız ve orijinal paketi / aksesuarları ile iade edilmelidir. Ürün koruma bandı çıkartılmış ürünlerin kullanılmış olduğu ve cayma hakkından feragat olunduğu varsayılacak, dolayısıyla değişim ve iadesinin kabulü mümkün olmayacaktır.

• İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir:

o Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.

o Ürün iade şartlarına uygunsa 2-10 iş günü içerisinde iade süreci tamamlanır.

o Bankanıza bağlı olarak 3 ile 5 iş günü içersinde hesabınıza aktarımı sağlanır.

o Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.

 

ULUSLARARASI SİPARİŞLER

 

Yurtdışından verilen online siparişlerinize ilişkin değişim ve iade talepleriniz ise yalnızca ürünlerin kargo bedeli ödenmiş olarak 14 günlük yasal süresi içinde tarafımıza ulaştırılmış olması durumunda kabul edilebilmektedir.

Uluslararası siparişlerinizle ilgili iade taleplerinizin tamamlanabilmesi için ise, ürünlerin tarafımıza iade kargo ve yurtdışı gümrük bedelleri ödenmiş olarak 14 günlük yasal süresi içinde teslim edilmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz.

BİLDİRİM OLUŞTUR

  Yapmak İstediğiniz İşlem:

  Değişim / İptal Nedeniniz:

  Start typing and press Enter to search

  Alışveriş Sepeti

  Sepetinizde ürün bulunmuyor.